O nás

Je to už 18 rokov, čo v uliciach Bratislavy jazdia taxíky s označením TAXI TREND.

V súčasnosti je ich takmer 120, z toho 30 vlastných firemných (biele autá Mercedes, Škoda Superb, Škoda Octavia, VW Passat, Seat Alhambra a dodávka Mercedes Vito).

NON-STOP dispečing TAXI TREND denne vybavuje stovky objednávok súkromných a firemných zákazníkov. Naše služby už využili inštitúcie a spoločnosti ako: AT&T, Siemens, TV Markíza, Henkel, Ernst & Young, Penta Investments, Veľvyslanectvo USA a ďalšie...

Snažíme sa o dlhodobé korektné vzťahy nielen s našimi zákazníkmi, ale aj so zamestnancami a zmluvnými vodičmi – taxikármi, ktorí jazdia v rámci našej spoločnosti na vlastných vozidlách. V súčasnosti u nás jazdí vyše 130 vodičov, pričom väčšina z nich dlhodobo (5 a viac rokov).

Zároveň sa snažíme udržať v našom vozovom parku len bezpečné, spoľahlivé a komfortné vozidlá. Takmer všetky majú menej ako 5 rokov (96%) a sú vybavené klimatizáciou (100%). Osoby prepravované v našich vozidlách sú poistené do výšky 33.000,- € na 1 osobu a 6.600,- € na batožiny.

Vašu priazeň sa nesnažíme získať najnižšou cenou, ale kvalitou a spoľahlivosťou. Zrejme ako jediná taxislužba sme v roku 2008 zaviedli vo firemných vozidlách duálne taxametre pre zobrazovanie koncovej ceny v € aj v Sk. V súčasnosti in- štalujeme terminály pre platby kartou a skúšame systém, ktorý nahradí vysielačky terminálmi s dotykovým displejom, čím sa zvýši bezpečnosť a komfort našich zákazníkov, ktorí nebudú pri jazde rušení hlasovou komunikáciou vodiča s dispečingom.

Naším zámerom je byť partnermi úspešných. Veríme, že vďaka kvalite a spoľahlivosti si udržíme v konkurencii svoje miesto a budeme Vám môcť slúžiť aj naďalej.

Ďakujeme za Vašu dôveru.